R-20             Vepampattu
Vepampattu Railway Station6:40 am
Madha Kovil6:42 am
Eswar Nagar6:43 am
Indian Bank Thiruvninravur6:45 am
Thiruninravur Railway Station6:51 am
Thiruninravur Bridge6:51 am
Petrol Bunk Thiruninravur6:52 am
Jaya College6:55 am
Nemilicherri Road6:57 am
Pattabiram Gandhi Nagar6:58 am
Pattabiram Police Station6:59 am
Pattabiram Bus Stand7:00 am
Pattabiram Vasantha Mandapam7:01 am
Sekkadu Bus Stand7:05 am
Avadi Ponnu Store7:08 am
Avadi J.P.Garden7:10 am
Govarthanagiri Bus Stand7:15 am
Chennirkuppam7:25 am
RIT Campus7:45 am