R-24             Arcot
Arcot Bus Stand5:45 am
Ranipet5:50 am
Muthukadai5:55 am
Walajapettai6:00 am
Kaveripakkam6:15 am
Perumpullipakkam6:25 am
Vinayagapuram (KPM)6:40 am
Olimugamathu Pettai(Gori)6:42 am
Egambaranathar Koil6:44 am
Kachapeswarar Koil6:45 am
Rama's Cafe(KPM Bus Stand)6:46 am
Indra Nagar (KPM Railwaygate)6:50 am
Ponnerikarai6:55 am
Sungawarchthram7:20 am
Thandalam7:50 am
RIT Campus8:00 am