Route No : R 9 M.K.B. Nagar
Vysarpadi6.10
MKB Nagar6.15
E.B. Stop6.17
Kannadhasan Nagar6.20
M.R. Nagar6.25
Lakshmi amman Nagar6.35
Perambur Market6.40
B.B. Road6.42
Perambur Bus Stand6.45
Perambur Railway Station6.47
Peravallur6.50
Agaram (SRP Colony)6.52
Periyar Nagar6.53
Jawahar Nagar (Shanmuga Mahal)6.55
College Campus7.45 am