Route No:R13 Ayanavaram
Podi Kadai6.30 a.m.
Ayanavaram signal6.35
Sayyani6.37
Ayanavaram Noor Hotel6.4
Ayanavaram Joint Office6.45
Ayanavaram RailwayQuarters6.48
ICF Kambar Arangam6.5
ICF Bus Stand6.52
Villivakkam6.54
Nathamuni6.55
College Campus7.45 am