Route No 18 : Camp Road
Santhoshapuram6.15
Medavakkam Koot Road6.18
Medavakkam Bus Stand6.20
Pallikaranai6.25
Narayanapuram6.30
Kaively6.33
Vellechery Bus Stop6.36
Dhandeswaram6.39
Vellechery Check Post6.44
Maduvankarai6.48
Guindy Maduvankarai Bridge6.50
Porur Signal7.00
Kumananchavadi7.05
Cheneerkuppam Flyover7.08
Parivakkam(Ashok Leyland)7.10
Poonamallee Bus Depot7.12
College Campus7.45 am