Route No : R 20 Vepampattu
Vepampattu Railway Station6.40 am
Thirunindravur Indian Bank6.45
Thirunindravur Railway Station6.47
Thirunindravur Bridge6.50
Thirunindravur Petrol Bunk6.52
Thirunindravur Jeya college6.54
Nemilchery6.57
Pattabiram6.59
Pattabiram Vasantha Mandapam7.02
Sekkadu7.06
Avadi Ramarathina Theathre7.11
Avadi Municipality7.13
Avadi JP Garden7.15
Vasantha colony7.17
Govarthanagiri7.22
Chennirkuppam7.25
College Campus7.45 am