Route No 24 : ARCOT
Arcot Bus Stand5.45 am
Ranipet5.50
Muthukadai5.55
Walaja Pettai6.05
Kaveripakkam6.10
Olimugamathu Pettai(Gori)6.40
Egambaranathar Koil 6.42
Kachapeswarar Koil6.44
Rama's Cafe(KPM Bus Stand)6.46
Pookadai Chatram6.48
Ponnerikarai6.52
Sunguvarchatram7.05
via- Non Stop Sriperumbudur bypass
College Campus7.40 am