19.Chengalpet GH5.20 am
Chengalpet New Bus stand 5.25
Chengalpet Old Bus stand5.30
Panur Tollgate 5.37
Mahindra City Signal 5.45
S.P.Koil 5.50
Maraimalai Nagar 5.55
Potheri 6.00
Srinivasapuram6.05
Guduvancherry6.07
Guduvancherry EB6.09
Urrappakkam6.13
Vandaloor6.20
Perunkalathoor6.25
Tambaram6.30
Lakshmipuram6.33
Krishna nagar6.35
via:Non Stop Chennai outer Ring Road
College campus7.40 am