R-16            Neelangkarai
Prathana Theatre 6.10 am
Vetuvankeni 6.15
Thiruvanmiyur RTO Office6.20
Adyar Depot 6.29
Madyakailash 6.35
Guindy 6.42
Mugalivakkam 6.55
Karayanchavadi 7.10
Poonamallee Bus Stand 7.15
RIT Campus 7.40 am