R-18 Pallikaranai
Pallikaranai Bus Stand 6.15am
Medavakkam Koot Road 6.20
Santhoshpuram 6.25
kamarajapuram 6.30
kozhipannai 6.35
Bharath College 6.38
Camp Road 6.45
Tambaram East 6.50
Lakshmipuram 6.55
Krishna Nagar 7.00
Mudichur 7.05
Non Stop:Outer Ring Road
RIT Campus 7.40 am
Alfa School